Dolgočasen stroj Union BFT 90 / 3 at















Če se odločite za nakup opreme po nizki ceni, se prepričajte, da ste komunicirati z resničnim prodajalcem. Izvedite čim več informacij o lastniku opreme. Eden od načinov goljufanja se je predstavljati za resnično podjetje. V primeru suma o tem obvestite nas za dodatno kontrolo preko obrazca za povratne informacije.
Preden se odločite za nakup natančno preglejte več prodajnih ponudb, da boste razumeli povprečno ceno izbrane opreme. Če je cena ponudbe, ki vam je všeč, veliko nižja od podobnih ponudb, pomislite na to. Pomembna razlika v ceni lahko kaže na skrite napake ali pa na poskus prodajalca na goljufivo ravnanje.
Ne kupujte izdelkov, katerih cena je preveč drugačna od povprečne cene za podobno opremo.
Ne dajajte soglasja za dvomljive obljube in predplačane izdelke. V primeru dvoma se nikar ne bojte pojasniti podrobnosti, zahtevajte dodatne fotografije in dokumente za opremo, preverite pristnost dokumentov in postavite vprašanja.
Gre za najpogostejšo vrsto goljufije. Nepošteni prodajalci lahko zahtevajo določen znesek - predplačilo - torej "rezervacijo" vaše pravice do nakupa opreme. Tako goljufi lahko zberejo veliko količino denarja in izginejo, mi pa ne moremo več stopiti z njimi v stik.
- Prenos predplačila na kartico
- Ne opravite predplačila brez dokumentov, ki potrjujejo postopek prenosa denarja, če prodajalec v sporočilu izraža dvom.
- Prenos na račun "skrbnika" (agenta)
- Takšna zahteva bi morala biti zaskrbljujoča, verjetno komunicirate z goljufi.
- Prenos na račun podjetja s podobnim imenom
- Bodite previdni. Goljufi se lahko prikrijejo kot znane družbe, saj opravijo manjše spremembe imena. Ne prenesite sredstev, če je ime podjetja sumljivo.
- Zamenjava lastnih podatkov na računu resničnega podjetja
- Pred prenosom poskrbite, da so navedeni podatki pravilni in da se nanašajo točno na določeno podjetje.
Kontaktirajte prodajalca


Description Horizontal table borer
Make UNION
Model BFT 90/3 at
Serial number 25 742
Year 1979 ( 1980 in use )
Control Heidenhain TNC 121
Spindle 102 mm
Spindle taper ISO 50
Spindle out (W) 710 mm
Table 1400 x 1250 mm
Cross (X) 1000 mm
Longitudinal (Z) 1600 mm
Vertical (Y) 1000 mm
Distance table-spindle 0 – 1000 mm
Weight on table 3000 kg
24 Spindlespeeds 8 - 1600 rpm
Feeds 1 - 3000 mm/min
Rapids 3 m/min.
Motor 11 kW 380 Volts
Accessoiries 3 x DRO Heidenhain ( X-Y-Z )
Tool clamping
Guideway protection
Pendel control
Cooling equipment
Option ( extra price ) Universal millinghead with 600 mm gap
Condition Machine is in good condition
Video: prikaz stikov