Krožna žaga za kovine Fom Industrie PANDA 550 with ASSOMAK VS 7m



























Če se odločite za nakup opreme po nizki ceni, se prepričajte, da ste komunicirati z resničnim prodajalcem. Izvedite čim več informacij o lastniku opreme. Eden od načinov goljufanja se je predstavljati za resnično podjetje. V primeru suma o tem obvestite nas za dodatno kontrolo preko obrazca za povratne informacije.
Preden se odločite za nakup natančno preglejte več prodajnih ponudb, da boste razumeli povprečno ceno izbrane opreme. Če je cena ponudbe, ki vam je všeč, veliko nižja od podobnih ponudb, pomislite na to. Pomembna razlika v ceni lahko kaže na skrite napake ali pa na poskus prodajalca na goljufivo ravnanje.
Ne kupujte izdelkov, katerih cena je preveč drugačna od povprečne cene za podobno opremo.
Ne dajajte soglasja za dvomljive obljube in predplačane izdelke. V primeru dvoma se nikar ne bojte pojasniti podrobnosti, zahtevajte dodatne fotografije in dokumente za opremo, preverite pristnost dokumentov in postavite vprašanja.
Gre za najpogostejšo vrsto goljufije. Nepošteni prodajalci lahko zahtevajo določen znesek - predplačilo - torej "rezervacijo" vaše pravice do nakupa opreme. Tako goljufi lahko zberejo veliko količino denarja in izginejo, mi pa ne moremo več stopiti z njimi v stik.
- Prenos predplačila na kartico
- Ne opravite predplačila brez dokumentov, ki potrjujejo postopek prenosa denarja, če prodajalec v sporočilu izraža dvom.
- Prenos na račun "skrbnika" (agenta)
- Takšna zahteva bi morala biti zaskrbljujoča, verjetno komunicirate z goljufi.
- Prenos na račun podjetja s podobnim imenom
- Bodite previdni. Goljufi se lahko prikrijejo kot znane družbe, saj opravijo manjše spremembe imena. Ne prenesite sredstev, če je ime podjetja sumljivo.
- Zamenjava lastnih podatkov na računu resničnega podjetja
- Pred prenosom poskrbite, da so navedeni podatki pravilni in da se nanašajo točno na določeno podjetje.
Kontaktirajte prodajalca




Condition: as new
Standard configuration XZ-10493 PANDA 550:
- Ø550 mm tungsten carbide saw blade
- Grades digital display (manual rotation)
- Hydro pneumatic advance of the blade (adjustable blade exit speed quick return)
- Rotation from 20° Lh to 20° Rh on vertical axis
- Minimum quantity lubrication (MQL) with pure oil
- Working pressure: 7 bar
- Saw blade motor, three phase (4 kW) - 2800 rpm, 230/400 V - 50 Hz
Oprions installed on the machine:
- IV222100 Vacuum cleaner for extraction of chips and fumes
Standard configuration XK100273 ASSOMAK VS 7m:
- Minimum cut 0 mm
- Maximum cut 7 m
- Measurement reading by encoder
- Mobile carriage slides along wheels in polymer with belt-driven
- Positioning precision ± 0,5 mm
- Loading capacity per linear meter: 10 Kg
- Width of bar resting surface: 200 mm
- Work table height adjustment range 820-990 mm
- Length stop with sliding surface under the work table, to give constant reference under all working conditions
- Pneumatic stop locking
- Belt-driven positioning
Standard configuration XK201569 PORTER 4,2m:
- Working length 4,2m
- Loading capacity per linear meter: 10 Kg
- Width of bar resting surface: 200 mm
- Work table height adjustment range 820-990 mm