Bager na kolesih JCB Hydradig 110W



















































Če se odločite za nakup opreme po nizki ceni, se prepričajte, da ste komunicirati z resničnim prodajalcem. Izvedite čim več informacij o lastniku opreme. Eden od načinov goljufanja se je predstavljati za resnično podjetje. V primeru suma o tem obvestite nas za dodatno kontrolo preko obrazca za povratne informacije.
Preden se odločite za nakup natančno preglejte več prodajnih ponudb, da boste razumeli povprečno ceno izbrane opreme. Če je cena ponudbe, ki vam je všeč, veliko nižja od podobnih ponudb, pomislite na to. Pomembna razlika v ceni lahko kaže na skrite napake ali pa na poskus prodajalca na goljufivo ravnanje.
Ne kupujte izdelkov, katerih cena je preveč drugačna od povprečne cene za podobno opremo.
Ne dajajte soglasja za dvomljive obljube in predplačane izdelke. V primeru dvoma se nikar ne bojte pojasniti podrobnosti, zahtevajte dodatne fotografije in dokumente za opremo, preverite pristnost dokumentov in postavite vprašanja.
Gre za najpogostejšo vrsto goljufije. Nepošteni prodajalci lahko zahtevajo določen znesek - predplačilo - torej "rezervacijo" vaše pravice do nakupa opreme. Tako goljufi lahko zberejo veliko količino denarja in izginejo, mi pa ne moremo več stopiti z njimi v stik.
- Prenos predplačila na kartico
- Ne opravite predplačila brez dokumentov, ki potrjujejo postopek prenosa denarja, če prodajalec v sporočilu izraža dvom.
- Prenos na račun "skrbnika" (agenta)
- Takšna zahteva bi morala biti zaskrbljujoča, verjetno komunicirate z goljufi.
- Prenos na račun podjetja s podobnim imenom
- Bodite previdni. Goljufi se lahko prikrijejo kot znane družbe, saj opravijo manjše spremembe imena. Ne prenesite sredstev, če je ime podjetja sumljivo.
- Zamenjava lastnih podatkov na računu resničnega podjetja
- Pred prenosom poskrbite, da so navedeni podatki pravilni in da se nanašajo točno na določeno podjetje.
Kontaktirajte prodajalca

Maatori is the largest heavy machinery trading company in the Nordic Countries

Country Manager, Estonia








*JCBW11CGTN3079149*
Vm: 2022 otettu käyttöön 2023 kesällä
Paino: 11850kg
Tunnit: 1581h
Engcon EC209 EPS pihdeillä
Luiska kauha
Tassut ja puskulevy irrotettu
löytyy mukaan
Pome kiinnike isoa kauhaa varten puskulevyn tilalla. Näppärä kuljettaa maata ja kauhoja mukana
Webasto kännykkäohjauksella
650/45r22,5 Nokian tyres renkaat
Rasvari
Traktoriksi rekisteröity
3 vuoden/5000h lisätakuu
Huoltosopimuskone
Läpivienti vaihdettu ja lapsenviat korjattu
Hieno Hydradig isoilla renkailla lisätakuulla!
Kauppasummaan lisätään 250+alv käsittelymaksu
Sijainti Iittala
Lisätietoja
Mika Tanhuanpää
prikaz stikov
tanhuanpaa@maatori.fi